Запрошуємо відвідати цифрову котельню за участю Flamco, Meibes і Simplex на виставці ISH у Франкфурті.

Назад

З 11 по 15 березня 2019 р виставка у Франкфурті стане місцем зустрічі галузевих підприємств по сантехніці, опаленню та кліматичному устаткуванню зі всього світу: в центрі уваги на Міжнародній виставці по сантехніці, експлуатації та енергопостачання будівельних об'єктів, сантехнічного, кліматичного обладнання та відновлюваної енергетики ( ISH) в цьому році знаходяться додатки для інтелектуальних інженерних систем будівель і споруд.

У залі 9, на стенді B05 компанії Flamco, Meibes і Simplex продемонструють, як за допомогою цифрових технологій з окремих продуктів, об'єднаних в загальну мережу, створюються «розумні» економічні системи. Споріднені підприємства мають в своєму активі численні інновації, які відповідають зростаючому попиту на енергоефективність.

На спільному стенді площею 255 м2 підрозділ Hydronic Flow Control голландської компанії Aalberts Industries N. V. буде представлена п'ятьма тематичними блоками: опалення, централізоване теплопостачання, водопостачання, кліматичне обладнання і відновлювальна енергія. У кожному представлений ряд інновацій, багато з яких демонструються широкому загалу вперше. Хмарні технології здатні кардинально змінити систему регулювання температури, в тому числі за рахунок отримання інформації з хмари. Мета - підвищити ефективність установки, заощадити електроенергію і сприяти збереженню навколишнього середовища.

Разом ми пропонуємо більше, ніж високотехнологічну продукцію, і на виставці ISH ми хочемо продемонструвати ефект синергії, і свідомо позиціонуємо себе як системного постачальника.

Наступне нововведення виставки: світлодіодний відеоекран розміром 9 на 3 метри дозволить фахівцям зазирнути в віртуальну котельню. Інтерактивна анімація наочно показує взаємозв'язок всіх компонентів, від джерела тепла і системи розподілу тепла до теплопередачі. За допомогою наших актуальних розробок ми зробимо стрибок у цифровий світ. Наші продукти не тільки працюють самі по собі, вони взаємодіють один з одним. Техніка думає разом з вами. Тим самим ми добиваємося зовсім іншого рівня ефективності.

Запрошуємо відвідати стенд B05 в залі 9, щоб ознайомитися з програмою компаній Flamco, Meibes і Simplex і спробувати новинки на місці. Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання.