Виробництва

Виробництва

Устаткування Майбес виготовляється на кількох заводах, розташованих в Німеччині. Техніка швидкого монтажу і система гнучких з'єднань здійснюється на заводі Майбес, розташованому недалеко від міста Лейпциг. На заводі працює понад 200 співробітників, здійснюються нові розробки і дослідження, виробництво та упаковка продукції, а також контроль її якості.

Компанія Майбес нагороджена Федеральним міністерством економіки і технологій Німеччини за внесок в розвиток енергоефективних продуктів за видатну якість і дизайн.

Також Майбес володар різних дипломів у сфері розробки і виробництва обладнання.

Фотографії заводу Майбес.Продукція Logotherm також виготовляється на основних виробничих площах заводу Майбес (Лейпциг).Завод Rossweiner, на якому проводиться радіаторна арматура вже більше 120 років, розташований недалеко від Дрездена і займає площу більше 25 000 кв.м., Rossweiner входить в Meibes Group. На заводі проводиться повний контроль якості, і є власний перевірочний стенд.

Відповідність продукції вимогам стандарту DIN EN 215

  • Сертифікат DIN-DWGW, що підтверджує енергоефективність обладнання.
  • Устаткування відповідає класу енергоефективності А по системі TELL.
  • Сертифікат Європейського комітету зі стандартизації (CEN) і Європейського комітету зі стандартизації в електротехніці (CENELEC).Фотографії заводу Rossweiner:Накопичувальні ємності Майбес виробляються на заводі Huch, розташованому недалеко від Берліна під містом Нойруппін відповідно до найвищих стандартів якості, які відображені в різних сертифікатах. Завод заснований в 1928 році Германом Хухом і по теперішній час спеціалізується тільки на виробництві різних металевих ємностей. Завод HUCH, як і Meibes, входить до складу концерн Aalbert Industries і в рік випускає більше 60 000 ємностей, які йдуть на продаж в 18 країн світу, 15 з яких європейські.

  • Сертифікат про атестацію осіб, відповідальних за зварювальне виробництво відповідно до DIN EN ISO 3834-2 і технічними правилами AD 2000
  • Система якості відповідно до директиви PED (Pressure Equipment Directive) 97/23 / EC
  • Оцінювання системи управління організацією відповідно до стандарту DIN EN ISO 9001: 2008
  • Сертифікат Bureau Veritasі (Бюро Верітас)
  • Сертифікат визнання виробника класифікаційним товариством Germanischer Lloyd

Фотографії заводу Huch:Відео про виробництво бойлерів і буферних ємностей HUCH.