Захист низькотемпературних систем за допомогою VacuStream.

Назад
 

Компактний дегазатор VacuStream  від Flamco протидіє корозії, запобігає забрудненню та поломки системи опалення/охолодження.

 

Сучасні системи опалення все частіше проектуються на низькотемпературні графіки з метою економії енергію, це системи побудовані на конденсаційних котлах та теплових насосах. Переваги очевидні – менше втрат в навколишнє середовище та вищий коефіцієнт корисної дії генерації теплової енергії. Але недоліком таких систем є їхня вразливість: розчинене повітря згодом викликає корозію та біоплівку, яка згодом забиває труби та погіршує теплопередачу. При цьому споживання системою енергії зростає, а якість і термін служби системи знижуються. Механічні сепаратори повітря не здатні якісно видаляти розчинене повітря при низьких робочих температурах, ось чому для менших низькотемпературних систем компанія Flamco розробила дегазатор - VacuStream. Компактний пристрій зконструйовано саме для невеликих систем і робить хімічне промивання зайвим.

 

Все більше і більше будинків стають більш екологічними і енергоефективними, обладнуючи їх поверхневим опаленням у поєднанні з тепловим насосом. Прибуток від цих інвестицій частково нівелюється, оскільки гази в системі перешкоджають оптимальній роботі. Забруднення низькотемпературних систем є неминучим процесом.

 

Корозія та біоплівки засмічують труби, теплообміники та клапани!

Внаслідок корозії та зростання біоплівки через присутність кисню в теплоносії, труби забиваються і система швидше зношується. Розігрів триває довше (менша теплопередача), створюються холодні зони (знижується комфорт) і система може навіть вийти з ладу. Промивання поки що було єдиним, але тимчасовим засобом, але профілактика завжди краща, дешевша та стійкіша, ніж лікування!

 

Ефективне рішення для дегазації малих систем VacuStream

Звичайні сепаратори повітря працюють гірше при низьких температурах. Вакуумні ж дегазатори ефективні, але вони зазвичай є відносно великими та дорогими для малих систем і створюють великий рівень шуму. VacuStream вирішує цю проблему.

 

VacuStream — це компактний і безшумний дегазатор з габаритами приблизно 45 x 15 см, для систем об’ємом до 500 літрів. Завдяки своїм розмірам і дегазаційній здатності, VacuStream ідеально підходить для невеликих низькотемпературних систем у приватному секторі та для застосування в малому бізнесі. Завдяки широкому діапазону температур від -5 ºC до 65 ºC VacuStream можна використовувати як в системах опалення так і охолодження. VacuStream дегазує воду в системі відповідно до фіксованого циклу, де створюється вакуум із теплоносієм, що підлягає дегазації. Частинки повітря, що вивільняються в цьому процесі, піднімаються вгору і, як тільки поршень повертається у вихідне положення, швидко й ефективно видаляються через автоматичний поплавковий вентиляційний отвір Flexvent у верхній зоні.

 

VacuStream - ефективність та комфорт

VacuStream можна легко встановити поруч з тепловим насосом або розподільчим колектором теплої підлоги (можливо навіть у розподільній шафі). Прилад оснащений вбудованим адаптером 24 В, щоб його можна було легко підключити до мережі. Оскільки дегазатор запобігає засміченню, зносу та втраті енергії, VacuStream допомагає підтримувати ефективність і комфорт низькотемпературних систем. VacuStream підходить як для нового будівництва, так і для реконструкції існуючих систем.

VacuStream буде доступний до замовлення із середини 2023 року.

 

Весь асортимент приладів для видалення повітря та шламу можна знайти на сайті:

https://flamcogroup.com/all/catalog/air-dirt-separation-and-dosing-solutions/groups/g+view