Нова «Шпаргалка для Техніка» від Flamco-Meibes.

Назад

Шановні Партнери!

Раді повідомити про початок сезону технічних навчань Flamco-Meibes. Навчання цього року будуть проводитися як на базі дистриб’юторів Flamco-Meibes в Україні, так і в нашому навчальному класі у м. Києві.

А для спрощення Вашої роботи вже сьогодні, ми підготували для Вас обновлену «Шпаргалку для Техніка», яку Ви зможете отримати цього року на навчаннях Flamco-Meibes, а також, згідно Вашого запиту, після одержання Ваших коментарів на нашому YouTube-каналі Flamco-Meibes Україна.

В «Шпаргалці для Техніка» Ви зможете знайти відповіді на найбільш розповсюджені теплотехнічні питання:

  • як оцінити тепловтрати будинку чи річне споживання палива,
  • скільки тепла можна отримати від різних видів палива,
  • як підібрати сепаратор повітря чи бруду, насос чи розширювальний бак,
  • як вибрати об’єм бойлеру, як правильно його обв’язати і скільки часу він буде нагріватися газовим котлом чи електрикою,
  • який діаметр труби потрібен,
  • коли потрібна гідравлічна стрілка та інше.

Умова отримання «Шпаргалки для Техніка» від Flamco-Meibes для Партнерів дуже проста: підписатись на наш YouTube-канал, прокоментувати відеоролик, і скинути скріншот підписки на t@meibes.ua або на Viver +380674401091.

YouTube-канал Flamco-Meibes Україна, разом з очними технічними навчаннями, є одним із основних майданчиків для навчання, і цього року на Вас чекають багато нових відео про цікаві теплотехнічні схеми обв’язки та огляд нової продукції групи Flamco-Meibes.