Будівля майбутнього - нова штаб-квартира підрозділу Hydronic Flow Control (Flamco-Meibes) у Нідерландах

Назад

Нещодавно завершено будівництво та переїзд штаб-квартири підрозділу Hydronic Flow Control (Flamco-Meibes) у нову будівлю у м. Алмере (Нідерланди).

Сюди ж переїхало і виробництво більшості продуктів Flamco разом з центральним складом Flamco.

І як виглядає будівля майбутнього? У підрозділі Hydronic Flow Control від Aalberts ми ніколи не припиняємо шукати відповідь. Стійкість, без сумніву, є головним завданням. Наша місія – покращити енергоефективність будівель за допомогою стійких інновацій. Від джерела до споживача тепла ми розробляємо та впроваджуємо інновації, оптимізуємо гідравлічні системи, що допомагає зменшити споживання енергії та викиди CO2 для будівель. Завдяки зростанню асортименту підрозділу Hydronic Flow Control у Aalberts ми маємо можливість продемонструвати нашу концепцію стійкого розвитку у будівлі нашої нової штаб-квартири.

Новий головний офіс Hydronic Flow Control (Flamco-Meibes) створений з максимальною турботою про енергоефективність, це зелена будівля зі стійким енергопостачанням. У нашій новій будівлі на етапі проектування було розглянуто безліч заходів ефективності, які впровадилися для максимізації потенціалу стійкості.

 

Перш за все встановлюється 6000 сонячних панелей, що відповідають енергетичним потребам як виробництва, так і офісних приміщень. Крім того, ми розмістили електричні зарядні станції для автомобілів, які працюють на сонячній енергії. Піднімаючи стійкі інновації на наступний рівень, електрична теплова станція Flextherm Eco від Flamco встановлена в офісній кухні. Вона використовує відновлювану енергію, перетворює електроенергію в тепло вдень, і зберігає тепло до моменту використання.

 

Наступне завдання - відновити та повторно використати залишкове тепло.

У доповнення до джерела відновлюваної енергії, відпрацьоване тепло, вироблене на заводі, відновлюється та повторно використовується в системі опалення для офісу. Наші найсучасніші інженерні установки дозволяють нам реалізувати низькотемпературне поверхневе опалення. Системи розширення та автоматичні установки підтримування тиску Flamco встановлені в котельні для балансування тиску, температурного захисту та виявлення витоків. Зокрема, використання сепараторів повітря та бруду від Flamco гарантує ефективність систем опалення та охолодження, зменшення втрат тепла та зменшення споживання енергії. За допомогою насосних груп та ємностей Flamco-Meibes розподіл теплопостачання регулюється та забезпечується згідно потреб у всьому офісі. Також дуже важливо, що всі будівлі, включаючи і завод, мають високу теплоізоляцію для зменшення тепловтрат.

 

Енергоефективність за межами котельні.

Котельня - це не єдине місце, де ми можемо підвищити енергоефективність та зменшити викиди CO2. Системи розподілу для опалення та охолодження суттєво сприяють економії енергії та контролю за комфортом. Новий головний офіс Hydronic Flow Control Aalberts оснащений системами теплої підлоги та охолодження стелі Comap. Наша ефективна система охолодження покладається на теплові насоси та відновлювані джерела енергії, і ми використовуємо адіабатичне охолодження для виробничих потужностей.

 

Hydronic Flow Control у Aalberts спеціалізується на комплексних рішеннях для систем опалення та охолодження від джерела до споживача. Ми віримо, що наше мислення щодо сталого розвитку стимулює наші інновації у галузі енергоефективності будівель. І все це ми реалізували у стійкому та інноваційному дизайні нового головного офісу в місті Алмере, Нідерланди.