Незамерзаючий зовнішній кран SEPP-eis для садового шлангу – заміна артикулу.

Назад

Шановні Партнери!

Нагадуємо, що нещодавно відбулася заміна артикулу на незамінний продукт для кожного індивідуального чи дачного будинку: незамерзаючий зовнішній кран SEPP-eis для садового шлангу тепер має артикул 3185996.

Всі технічні характеристики залишилися незмінні (аналогічні попередньому артикулу 0201250).

Даний кран забезпечує вивід санітарної води на вулицю, має гак на носику для підвішування відра, насадку для шлангу 1/2 ", має захист від впливу замерзлої води на конструкцію крану.

Встановлюється в системі питного водопроводу (PN16), постачається в комплекті з проходом через стіну товщиною 135-500 мм.

Принцип дії особливий: коли вода замерзає (перетворюється на лід), вона збільшується в об'ємі приблизно на 10%, а вбудований компенсатор об'єму поглинає це розширення і не дає порвати трубу чи кран. Це дозволяє навіть при повному замерзанні води в трубі зберегти цілісність виводу води для поливу. Пізніше, коли вода розмерзнеться, вивід води буде знову придатний для водорозбору з вулиці.

Незамерзаючий кран SEPP-eis не потребує зливу води на зиму! І при температурах вище 0 гр.С дозволить користуватися водою зовні будинку навіть взимку.

Детальні відео монтажу та технічного опису і комплектації даного крану можна переглянути за наступними посиланнями: Монтаж незамерзаючого зовнішнього крану SEPP-eis для садового шлангу.

Технічний опис та комплектація незамерзаючого зовнішнього крану SEPP-eis для садового шлангу.