Посібник для проектування: Індивідуальні квартирні теплові пункти LogoTherm. Реалізовані об’єкти в Україні.

Назад

Шановні Партнери!

У продовження теми про індивідуальні квартирні теплові пункти, ми підготували для Вас посібник для проектування та підбору з детальною технічною інформацією: «Посібник для проектування індивідуальних теплових пунктів (квартирних станцій) LogoTherm».

Переваги індивідуальних теплових пунктів LogoThermвід Meibes можна не тільки почути від європейських колег, а вже й від передових забудовників Західної України («Проскурівський Забудовник», «DITA», «Квітка. Майстерня Будинків»), які не тільки запроектували, але й реалізували на своїх об’єктах новітні якісні енергозберігаючі технології, створивши для своїх мешканців індивідуальне та безпечне опалення:

  • Мешканці оплачують тільки за те тепло, яке спожили (поквартирний облік тепла та води передбачений безпосередньо в квартирній станції LogoTherm).
  • Висока безпека індивідуального опалення – в квартирах відсутні газові прилади підвищеної небезпеки.
  • У мешканців вільний простір на кухні для реалізації будь-яких дизайнерських задумів, які не потрібно погоджувати з газовими службами (індивідуальні теплові пункти можуть розміщуватися у технічних приміщеннях зовні квартири).
  • Економія до 25% за рахунок індивідуального керування (можливо підключити кімнатний термостат).
  • Комфортна тепла підлога (можливо додатково до водяного радіаторного опалення встановити окремий контур теплої підлоги).
  • Безшумна робота (відсутні елементи, такі як насоси, пальники і т.п., які створюють шум у жилому приміщенні).
  • Незалежність від газу (котельня чи загальнобудинковий тепловий пункт можуть подавати підігрітий магістральний теплоносій, одержаний з різних видів палива, в тому числі і з відновлювальних джерел).

Детальніше про переваги можна дізнатися в даній брошурі: «Переваги індивідуальних квартирних теплових пунктів LogoTherm».

Перелік реалізованих об’єктів з індивідуальними тепловими пунктами LogoTherm в Україні можна подивитися на доданих фото, а власний сервісний центр Meibes від заводу-виробника забезпечує перший запуск та сервісно-гарантійну підтримку вже встановленого обладнання.