FlexBalance – гідравлічні стрілки малої та великої потужності 60 – 20 000 кВт

Назад

Шановні Партнери!

Раді представити розділ по гідравлічних стрілках із нового каталогу групи Flamco-Meibes 2020/2021: «FlexBalance – гідравлічні стрілки малої та великої потужності 60 – 20 000 кВт».

У цей розділ увійшли як новинки – бюджетні гідравлічні стрілки малої потужності 60 - 220 кВт (FlexBalance Basic / FlexBalance EcoPlus C/G), так і вже відомі на ринку гідравлічні стрілки середньої та великої потужності 220 – 20 000 кВт (FlexBalance та FlexBalance Plus з вбудованими сепараторами повітря та бруду).

Асортимент гідравлічних стрілок FlexBalance – для будь-яких об’єктів з будь-якими котлами, призначені для монтажу окремо на стіні або на підлозі (в залежності від потужності), та не прив’язані габаритними розмірами чи підключеннями до відомих Вам модульних систем обв’язки Meibes (тобто «для вільного проектування та монтажу»).

Переваги гідравлічних стрілок FlexBalance:

  • Заводське рішення як для малих котельних, так і для котельних дуже великої потужності (до 20 МВт), з попередньо розрахованими габаритами та технічними параметрами.
  • Запобігають перевитрати палива за рахунок гідравлічного розв'язування джерела і споживачів тепла (гарантована ефективність не менше 95%).
  • Захищають насоси від перегрузок і перевитрати електроенергії, підвищують ефективність системи.
  • Виробляються з використанням сучасних технологій.
  • Можливе виготовлення по спеціальному замовленню згідно нестандартних вимог.
  • Гарантія 3 роки.

Для включення в проекти доступні креслення у форматах DWG, Revit та інших, для одержання звертайтеся, будь-ласка, у наш технічний відділ t@meibes.ua.