Сепаратори повітря і бруду Flamco - три покоління еволюції, для будь-яких об'єктів!

Назад

Шановні Партнери!

Оновлений розділ каталогу по сепараторам повітря і бруду DN 20-600 групи Flamco-Meibes 2020/2021 вже доступний для завантаження.

В даний розділ каталогу увійшли всі три покоління сепараторів Flamco - стандартні латунні з Pall-кільцями, сепаратори за технологією Smart, та інноваційні форсовані сепаратори серії XStream.

Основні відмінності між трьома поколіннями сепараторів для прийняття рішення:

  1. Перше покоління сепараторів (стандартні латунні з PALL-кільцями): очищають теплоносій від магнітних і немагнітних механічних домішок протягом тривалого періоду часу, створюють досить високий гідравлічний опір потоку, що, в свою чергу, збільшує витрату енергії в системах.
    Гарантія на стандартні латунні сепаратори Flamco з PALL-кільцями - 3 роки.
  2. Друге покоління сепараторів (по технолггіі Smart): окремо магнітом очищають теплоносій в прискореному режимі (приблизно протягом 3 годин) від частинок з магнітними властивостями, а також окремо механічно очищають теплоносій від частинок без магнітних властивостей на 30-40% швидше, ніж сепаратори першого покоління. Мають істотно менший гідравлічний опір потоку, що збільшує енергоефективність систем. Доступні для замовлення як в ізоляції, так і без.
    Гарантія на сепаратори Flamco серії Smart - 5 років.
  3. Третє покоління сепараторів (форсовані інноваційні сепаратори XStream): по сепарації магнітних частинок майже в 14 разів швидше очищають теплоносій (за 14 хвилин), механічна робота по очищенню від немагнітних частинок приблизно на 13% швидше (пісок, шматочки пластику, ущільнень та ін.) у порівнянні з сепараторами серії Smart. Мають 2 режими MAX (великий опір / висока швидкість очищення) / ECO (опір майже не робить / штатна швидкість очищення), відразу постачаються в енергоефективній ізоляції. Мають найменший гідравлічний опір потоку.

Гарантія на форсовані сепаратори Flamco XStream - 15 років.

Більш детально про три покоління сепараторів Flamco Ви можете ознайомитися в розділі каталогу: «Сепаратори повітря та бруду: форсовані XStream, по технології Smart, латунні, DN20-DN600»