Історія

Історія

Компанія Meibes була заснована навесні 1961 братами Альфредом і Гельмутом Майбес і на початку своєї діяльності обмежувалася тільки збутом опалювального обладнання.

У своїй монтажній організації, в якій в ті роки паралельно працювали брати Майбес, вони швидко дізналися всі слабкі сторони ручної збірки опалювальних систем. Це спонукало їх відкрити виробниче підприємство по виготовленню готових модулів арматури, яке спростило і раціоналізувало монтаж, який вимагає великої кількості часу.

1968 роки брати Майбес отримали патент на технології швидкого монтажу, і в тому числі на унікальний фланець Meibes.

Зрізи на плоскій частині фланця дозволяють просто змонтувати накидну гайку на арматуру (кульовий кран, змішувач) і розподільний колектор, тим самим отримати з'єднання типу американка під плоске ущільнення найпростішим чином. Це і лягло в основу технології швидкої збірки і спрощення виробництва.

Компанія Meibes запозичила стилізовану в той час графіку фланця в фірмовий логотип Майбес.

Коло фахівців швидко зв'язало ім'я Майбес з технікою швидкого монтажу. Безперервно зростаючий попит на продукцію спонукав до розширення виробничої площі та змінити місця розташування заводу. З відкриттям кордону в Німеччині в 1990 р підприємство переїхало в Лейпціг і були відкриті дочірні компанії в Польщі і в Празі.

Енергозберігаюча арматура, гнучкі підводки в оплетке, гнучкі труби з нержавіючої сталі і, перш за все, автономні квартирні станції Logotherm для централізованого та індивідуального теплопостачання окремих квартир, ідеально підійшли під величезну потребу у відновленні східних німецьких земель. У роки возз'єднання Німеччини товарообіг групи подвоївся на 50 млн. німецьких марок.

У 2001 році Meibes увійшла до складу групи Aalberts Industries N.V. (Голландія), яка об'єднує понад 150 виробничих підприємств більш ніж у 30 країнах світу. На даний час до групи входять і інші німецькі фірми, як наприклад Rossweiner, Simplex, Seppelfricke, Conti-Sanitrarmaturen та інші відомі компанії. Щодо іноземних дочірніх компаній, то тут слід згадати Broen Armaturen (Данія), Comap (Франція), Henco (Бельгія), oder Pegler-Yorkshire (Великобританія).

Входження компанії Meibes в великий концерн відкрило нові економічні можливості і великі перспективи у розвитку. Надані для реструктуризації інвестиції, дозволили вдосконалити виробництво, сервіс і логістику, а також розширили інноваційний потенціал компанії. Meibes впровадило в Геріхсхайне нові виробничі лінії, які грунтувалися на новітніх досягненнях в області складської і виробничої логістики.

У 2009 році для розвитку продажів на українському ринку було відкрито дочірнє підприємство компанія Інтекс Холдинг Україна.

Meibes сьогодні - це промислове підприємство по збірці техніки швидкого монтажу для систем опалення, установок використання сонячної енергії та теплових насосів, що експортує свою продукцію в 28 країн світу. В даний час більше 200 співробітників компанії в Німеччині розробляють і випускають інноваційні продукти, Meibes, а також OEM продукцію для своїх замовників.

Компанія була нагороджена сертифікатами за її внесок в розвиток енергоефективних технологій і продуктів, а також за видатну якість і дизайн.