Про компанію

Компанія MEIBES заснована в 1961 році в Ганновері (Німеччина) братами Альфредом і Гельмутом Майбес. Компанія пройшла шлях від сімейної майстерні до промислового підприємства, і прізвище стала світовим ім'ям.

На сьогоднішній день німецький завод MEIBES, який займається виробництвом техніки швидкого монтажу для котельних, геліосистем, і інших систем для прийому і розподілу тепла, входить до складу великого європейського концерну Aalberts Industries N.V.

Річний дохід концерну за 2014 рік склав більше 2 млрд. Євро. Членами Aalberts Industries N.V. є близько 150 виробничих підприємств в 30 країнах світу з чисельністю співробітників понад 12 тисяч людей. Всі виробництва компаній, разом з MEIBES, розташовуються на території Європи.

Концерн об'єднує кілька стратегічних напрямків: Building Installations Europe, Building Installations North America, Climate Control, Flow Control Industrial/ Oil & Gas, Industrial Services.

Ставши лідером напрямку Climate Control, MEIBES отримав широкі економічні можливості для подальшого комплексного розвитку.

Пріоритетами цього напрямку є:

- зниження споживання енергії;

- підвищення рівня комфорту;

- зниження інвестицій;

- збереження екології;

- підвищення енергоефективності обладнання.

Продукція MEIBES відома на ринку вже більше 50 років. Дочірнє підприємство в Україні, ТОВ «ІНТЕКС ХОЛДІНГ УКРАЇНА», було відкрито в 2008 році. В даний час компанія має мережу партнерів на всій території України, а також партнерів в країнах СНД. Завдяки налагодженому логістичному сервісу, власним складським площам, а також широкій дилерській мережі обладнання MEIBES можливо придбати в будь-якому місті України.

Компанія динамічно розвивається і штат співробітників постійно зростає. Висококваліфіковані інженери MEIBES в Україні завжди готові надати допомогу замовнику в підборі і комплектації обладнання, в пошуку максимально енергоефективних рішень для конкретних об'єктів, в навчанні, в шефмонтажу і пусконалагодженню устаткування.

MEIBES прагне до підвищення кваліфікації фахівців на всіх етапах впровадження сучасних технологій, починаючи з проектування, закінчуючи продажем устаткування і безпосередньо монтажем. З цією метою компанія регулярно проводить тематичні семінари, а також активно співпрацює з вищими навчальними закладами країни та бере участь в програмах курсів підвищення кваліфікації в профільних інститутах.

MEIBES пропонує рішення в області оптимізації роботи джерела тепла (котельня або ЦТП), розподілу теплового навантаження по споживачах, використання альтернативних ресурсів, а також в області організації внутрішніх інженерних систем опалення та гарячого водопостачання з централізованою або індивідуальною схемою, а також поставляє обладнання для організації низькотемпературних контурів опалення та для систем диспетчеризації та обліку енергоресурсів.

«Енергоефективна техніка» - девіз компанії, який демонструє, що MEIBES застосовує виключно передові досягнення сучасної промисловості, дбайливо ставиться до природних ресурсів і широко використовує альтернативні джерела енергії в своїй продукції. Наша мета - збільшення енергоефективності об'єкта без додаткових витрат з боку замовника, з подальшою відчутною економією витрат на опалення для кінцевого споживача.

Наслідуючи світові тенденції, компанія розробляє інноваційні продукти, які адаптовані під українські та світові стандарти енергоефективності. Обладнання компанії успішно використовується в будівлях різного призначення: житлових багатоквартирних, адміністративних, спорткомплексах, готелях, автоцентрах, приватних будинках і котеджах і т.д.

Компанія MEIBES неодноразово була нагороджена сертифікатами за внесок в розвиток енергоефективних технологій і продуктів, а також за видатну якість і дизайн.

MEIBES є синонімом німецької надійності і довговічного безаварійного терміну роботи.