Характеристики насосів

Гідравлічні характеристики насосів застосовуються в насосних групах Meibes.

Насоси Wilo Star RS мають різьбове з'єднання 1 1/2 "або 2" і встановлюються в насосні групи малої потужності UK 1" і UK 1 1/4", MK 1" і MK 1 1/4", а також в насосні групи середньої потужності V-UK 1" і V- UK 1 1/4", V-MK 1" і V-MK 1 1/4".

Напірна характеристика насосу Wilo Star RS.Спеціальні насоси Wilo ST застосовуються в насосних групах Meibes для сонячних систем серії S 3/4" до 13 л/хв і вбудованим регулятором, M 3/4" до 13 л/хв, станція з роздільним теплообмінником L 1" до 40 л/хв, XL з роздільним теплообмінником продуктивністю до 40 л/хв, XХL з роздільним теплообмінником продуктивністю до 70 л/хв. Дані насоси відрізняються від стандартних циркуляційних насосів з мокрим ротором низьким енергоспоживанням при високих параметрах продуктивності, а також мають спеціальне покриття корпусу для захисту від впливу конденсату.

Напірна характеристика насосу Wilo ST.Насоси Wilo TOP S застосовуються в насосних групах Майбес середньої потужності V-UK 1" і V-UK 1 1/4", V-MK 1" і V-MK 1 1/4". Застосовуються в системах теплопостачання тепловою потужністю до 100 кВт. Режим робочих температур насоса Wilo TOP S від -20° С до 130° С.

Напірна характеристика насосу Wilo TOP S.Електронні насоси Wilo Stratos PARA застосовуються спільно з насосними групами всіх потужностей системи до 85 кВт, системи до 130 кВт і системи теплопостачання до 2,8 МВт. Wilo Stratos PARA це високоефективні електронні насоси які можуть працювати в трьох режимах: постійний натиск, постійну витрату, а також режим роботи по зовнішньому керуючому сигналу 0...10 В від зовнішньої автоматики.

Напірна характеристика насосу Wilo Stratos PARA.