Загальні питання

Гарантія на обладнання Майбес становить 2 роки.

Також існує групи товарів, на які распространіяется розширений гарантійний термін:

1) Баки та ємності HUCH - 5 років гарантії!

2) Вакуумні сонячні колектори MVK 001 - 5 років гарантії!

3) Плоскі сонячні колектори MFK 001 - 10 років гарантії!

4) Гнучкі підводки Meiflex Silicon - 10 років гарантії!

5) Гідравлічні стрілки, розподільні гребінки, каскадні системи для навісних котлів великої потужності - 5 років гарантії!

Якщо Ви виявили заводський брак або дефект, Вам слід звернутися в ту компанію, де Ви купували обладнання.

Необхідно в довільній формі написати акт рекламації, з якого буде зрозуміло де, коли і з якого замовлення Ви придбали обладнання, де, коли здійснювали монтаж і як виявився дефект. Зробіть фотографії (в електронному вигляді) рекламаційного обладнання хорошої якості, що містять пошкодження, наклейку про дату виробництва та / або фото сертифікату з маркуванням дати виробництва. Надішліть рекламацію з фотографіями в компанію, де проводилася закупівля обладнання.

Якщо очевидно стороннє втручання і є сліди і самостійна заміна деталей, ударів і т.п. рекламація не визнається.

Надані Вами дані будуть спрямовані в Німеччину для експертного висновку. У разі підтвердження шлюбу виробником Ви отримаєте рекламаційну заміну. Тривалість обробки рекламаційної заявки в Німеччині становить 1-10 діб.

На сайті розміщено технічна інформація по обладнанню Майбес, яка призначена для використання фахівцями в області опалювальної техніки, монтажними, проектними, будівельними організаціями, а також для компаній, що займаються оптовими і роздрібними продажами устаткування для опалення. Для отримання доступу до даних матеріалів, будь ласка, зареєструйтесь на сайті.

Компанія Майбес систематично організовує навчальні семінари для менеджерів з продажу, проектувальників і монтажників. Для участі в семінарі необхідно вибрати найближчу зручну для Вас дату і заповнити заявку в розділі семінари.