Монтаж

Для з'єднання двох підлогових колекторів між собою необхідно демонтувати заглушку, що складається з обжимной муфти Victaulic і сталевого диска, з торця колектора. Далі видаліть сталевий диск і за допомогою звільнилася муфти з'єднайте один колектор з іншим.

У насосної групи Ду 25 підключення циркуляційного насоса виконані у вигляді накидної гайки Ду 25, контур споживача - внутрішнє різьблення Ду 25, а підключення насосної групи до колектора зовнішня різьба 1. У насосної групи Ду 32 підключення циркуляційного насоса виконані у вигляді накидної гайки Ду 32, контур споживача- внутрішнє різьблення Ду 32, а підключення насосної групи до колектора зовнішня різьба 1.

Так, Ви можете самі вибирати місце підключення котельного контура, головна умова дотримання прямому та зворотному трубопроводах. Для того, щоб підключити котел до крайніх патрубків настінного розподільного колектора необхідно спочатку демонтувати заглушки, а після установки з'єднання.

Найпростіший спосіб настройки перепускного клапана на дотик. Для цього необхідно закрити всі термостатичні елементи на радіаторах і повністю закрити перепускний клапан. Потім, плавно відкриваючи клапан, фіксуйте долонею зміна температури на перепускному клапані. Як тільки долоню відчує тепло, що буде свідчити про протоці теплоносія через перепускний клапан, поверніть клапан на 15 градусів в сторону зачинення.

У кожній насосній групі Майбес, за винятком групи з обмеженням температури лінії (артикул ME 45190), можливо встановити перепускний клапан між прямого та зворотного лінією. Для цього необхідно демонтувати ребро жорсткості і встановити перепускний клапан який мможна настроїти. Дана можливість необхідна для виключення роботи наносу на закриту засувку, наприклад, при роботі з термостатичними регуляторами на радіаторах.

У кожній насосній групі Майбес в отсечной арматурі зворотної лінії встановлено зворотний керамопластіковий клапан.

Як і будь-яку систему ГВП, станцію LogoFresh необхідно додатково обв'язати фільтром грубого очищення, розширювальної ємністю і групою безпеки. Підключення станції до системи опалення або мережі повинно здійснюватися через гідравлічний роздільник для виключення взаємного впливу мережевого і завантажувального насоса теплообмінника станції. Розрахунок продуктивності станції слід проводити на літній період, тобто температуру лінії подачі 70оС. Запобіжної мірою (по Європейським нормам), що обмежує температуру гарячої води на рівні не вище 75оС (або нижчою, наприклад для закладів охорони здоров'я або дитячих садів, шкіл, піонерських таборів, будинків відпочинку) може служити обмеження температури лінії на заданому рівні шляхом установки підмішують насоса перед станцією або термостатичних змішувачів ГВС після станції. Також потрібно враховувати, що при відсутності опалювального навантаження необхідно мати закумульоване тепло для покриття пікових розборів гарячої води.

Схема підключення дана в технічній документації Майбес на сторінках 29-30.