Схеми електричних підключень

          Котельня з газовим котлом як основним джерелом теплової енергії і електрокотлом як аварійним/піковим теплогенератором під керуванням погодозалежного контролера MeiTronic W10. Котли керуються по дискретному сигналу або з модуляцією полум'я пальника з керуючим сигналом 0..10В. Опалювальні контури керуються в погодозалежному режимі з налаштуванням незалежного температурного графіка для прямого (наприклад радіаторного) і змішувального (радіатори, тепла підлога) контуру.

Гаряча вода готується у пріоритеті до опалювальних контурів або в паралельному режимі або навіть в змішаному режимі (наприклад паралельно з теплими підлогами, але в пріоритеті до радіаторного контуру).

Всі опалювальні контури програмуються за тижневими каналами на тиждень, для можливості установки підвищеного і пониженого температурного режиму. Автоматика дозволяє керувати системою дистанційно через додаток встановлений на смартфон (для цього буде потрібно спеціальний модем)

 

 

    Котельня з одним котлом, двома змішувальними опалювальними контурами і контуром ГВП під керуванням погодозалежного контролера MeiTronic W20. Котел керується по дискретному сигналу або з модуляцією полум'я пальника з керуючим сигналом 0..10В. Змішувальні опалювальні контури керуються в погодозалежному режимі з налаштуванням незалежних температурних графіків для кожного змішувального контуру, тобто можливість підтримувати різні температурні режими.

    Гаряча вода готується в пріоритеті до опалювальних контурів або в паралельному режимі, або навіть в змішаному режимі (наприклад паралельно з теплими підлогами, але в пріоритеті до радіаторного контуру).

    Всі опалювальні контуру програмуються за тижневими каналами на тиждень, для можливості встановлення підвищеного і зниженого температурного режиму.

    Автоматика дозволяє управляти системою дистанційно через додаток встановлений на смартфон (для цього буде потрібно спеціальний модем)

 

Котельня з газовим котлом як основним джерелом теплової енергії і електрокотлом як аварійним/піковим теплогенератором під керуванням погодозалежної автоматики MeiTronic W10b та модуля розширення W10b. Котли керуються по дискретному сигналу або з модуляцією полум'я пальника з керуючим сигналом 0..10В. Два опалювальні контури керуються в погодозалежному режимі з налаштуванням незалежного температурного графіка для прямого (наприклад радіаторного) і змішувального (радіатори, тепла підлога) контуру.

Гаряча вода готується у пріоритеті до опалювальних контурів або в паралельному режимі або навіть в змішаному режимі (наприклад паралельно з теплими підлогами, але в пріоритеті до радіаторного контуру). Такоже передбачається керування насосм рециркуляції по тижневій програмі

Автоматика дозволяє керувати системою дистанційно через додаток встановлений на смартфон (для цього буде потрібно спеціальний модем)

 

 

    Мультигенераторна з газовим котлом як основним джерелом теплової енергії і електрокотлом як аварійним/ піковим теплогенератором, а також твердопаливним котлом, що включено по буферно-байпасній схемі під керуванням погодозалежних контролерів MeiTronic W20 і W10B.

    Котли управляється по дискретному сигналу або з модуляцією полум'я пальників з керуючим сигналом 0..10В. Змішувальні опалювальні контури керуюються в погодозалежному режимі з налаштуванням незалежних температурних графіків для кожного змішувального контуру. Гаряча вода готується в пріоритеті до опалювальних контурів або в паралельному режимі або навіть в змішаному режимі (наприклад паралельно з теплими підлогами, але в пріоритеті до радіаторного контуру).

    Буферна ємність підключається в роботу триходовим клапаном встановленим на зворотці системи опалення - тільки при наявності позитивного гистерезису верх буферної ємності - зворотка системи опалення, така схема включення дозволяє максимально глибоко вихолоджувати буферну ємність.

    Всі опалювальні контури програмуються за часовими каналами на тиждень, для можливості установки підвищеного і зниженого температурного режиму.

    Автоматика дозволяє управляти системою дистанційно через додаток встановлений на смартфон (для цього буде потрібно спеціальний модем)

 

Автоматизація котельні з газовим (електричним котлом) і споживачами: контур радіаторів, теплих підлог і нагріву гарячої санітарної води.

Контролер HZR-C передбачає погодозалежну теплогенерацію кожного опалювального контуру з можливістю задавати незалежні тимчасові канали на всі опалювальні контури.

Программатор HZR-C має ряд режимів роботи, як наприклад робота за програмою, робота в обраному температурному режимі, ручний режим, відпустка, вечірка, літо і т.д.

Схемы электрических подключений. Рис.1

 

Автоматизація котельні побудованої на базі газового і електричного котла як джерел теплової енергії і контур радіаторів та теплої підлоги як споживача.

Ідея в роботі газового котла як основного в режимі «день» і аварійного / пікового електричного котла в період з дешевою електричною енергією з 23-00 до 7-00. І автоматична зміна пріоритетності котлів за допомогою тимчасового таймера MICRO 200 на режим «ніч» коли автоматично головним стає в 23-00 електричний котел і другорядним газовий.

Робота опалювальних контурів РВ І ТТ передбачається в погодозалежному режимі з незалежними завданнями по температурним режимам і необхідним тимчасовим каналах.

Автоматика HZR-C передбачає програмування 3-х температурних режимів і необмежена кількість тимчасових каналів.

Схемы электрических подключений. Рис.2

 

Схема на базі контролерів HZR-C і HZR-Е для автоматизації котельні з газовим як основним і електричним як піковим (аварійним теплогенератором). Споживачами є контур радіаторів, теплих підлог і нагрів гарячої санітарної води з насосом рециркуляції гарячої води.

Контролери HZR-C і HZR-Е передбачають погодозалежну теплогенерацію з газовим котлом і включенням в роботу електричного котла в разі нестачі теплової потужності.

Опалювальні контури, працюють по незалежним температурним графікам з можливістю задавати незалежні тимчасові канали на все опалювальні контури, нагрів бака ГВП і лінію рециркуляції ГВП.

Контролер HZR-C передбачає модернізацію прямого контуру РВ на контур зі змішувачем і підключення нагріву плавального басейну.

Схемы электрических подключений. Рис.3

 Схема для автоматизації котельні з газовим як основним і електричним як піковим (аварійним теплогенератором) на базі контролерів HZR-C і HZR-Е. Споживачами є два змішувальних опалювальних контура (радіаторне опалення, теплі підлоги, вентиляція) і нагрів гарячої санітарної води з насосом рециркуляції. Опалювальні контури працюють в погодозалежному режимі з можливістю тижневого програмування. До контролерів є можливість підключати зовнішнє управління - термостат DFW.

Завдання по автоматизації мультігенераторної котельні з трьома джерелами теплової енергії дозволяє вирішити автоматика HZR-C, HZR-Е і Sol Max.

В першому пріоритеті завжди виступає твердопаливний котел, з якого максимально витягується вся теплова енергія для системи опалення, при виснаженні буферної ємності в роботу підключається газовий котел і вже при нестачі його потужності як найостанніший в пріоритеті вступає в роботу електрокотел.

Опалювальні контури побудовані на базі змішувальних контурів управляються в економічному погодозалежному режимі і мають можливість програмування робочих режимів на кожен день тижня.

Схемы электрических подключений. Рис.4

 

Варіант з трьома джерелами теплової енергії: газовий котел, електричний котел в нічному і денному тарифі і твердопаливний котел.

Автоматика управляє в погодозалежному режимі нагріванням радіаторного опалення та теплої підлоги, а так само нагрівом гарячої води від газового котла, електрокотел тільки в режимі очікування на підстрахування, як тільки настає 23-00 в роботу повноцінно включається електричний котел і гріє систему опалення, поступово скидаючи надлишок своєї енергії в буферну ємність. З 7-00 ранку система продовжує харчуватися «дешевою» енергією накопиченою в буферній ємності, аж до повного її виснаження.

За аналогічним принципом включається в роботу і твердопаливний котел з логікою: у міру розігріву теплообмінника включається насос і відправляє теплоносій на гідрострелку, насичуючи її теплоносій починає паралельно вигрівати буферну ємність. Далі при прогріванні буфера вище ніж температура обратки системи опалення активується переключающий триходовий і система вже харчується від буферної ємності.

Схемы электрических подключений. Рис.5